Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: List
hr: Popis

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: username
hr: korisničko ime

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Page
hr: Stranica

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Domain
hr: Domena

en: Desc
hr: Silazno

en: Expires
hr: Ističe

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Asc
hr: Uzlazno
