Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: List
hu: Lista

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: username
hu: felhasználónév

en: password
hu: jelszó

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: CSV File
hu: CSV fájl

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Custom
hu: Egyéni

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Desc
hu: Csökk

en: Expires
hu: Lejár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Domains
hu: Domének

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Import from file
hu: Importálás fájlból

en: Hosts
hu: Kiszolgálók

en: No headers
hu: Nincs fejléc

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity id
hu: Entitásazonosító

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
