Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: List
ru: Список

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: username
ru: имя пользователя

en: password
ru: пароль

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: CSV File
ru: CSV файл

en: Created
ru: Создано

en: Host
ru: Хост

en: Custom
ru: Собственная

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Domain
ru: Домен

en: Expires
ru: Истекает

en: Delimiter
ru: Разделитель

en: Seconds
ru: Секунды

en: Changed
ru: Изменение

en: Domains
ru: Домены

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Start import
ru: Начать импорт

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Hosts
ru: Хосты

en: No headers
ru: Без заголовков полей

en: Entity id
ru: ID сущности

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
