Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: List
sv: Lista

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: username
sv: användarnamn

en: password
sv: lösenord

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Page
sv: Sida

en: Host
sv: Värd

en: Custom
sv: Anpassad

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Domain
sv: Domän

en: Desc
sv: Fallande

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Domains
sv: Domäner

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
