Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: username
th: ชื่อผู้ใช้

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Host
th: โฮสต์

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Domain
th: โดเมน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
