Prehome (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao
