Prehome (1.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Other
et: Muu

en: Changed
et: Muudetud

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
