Prehome (1.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
