Prehome (1.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Other
pl: Inne

en: Changed
pl: Zmieniono

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach
