Prehome (1.0.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Other
cy: Arall
