Prehome (1.0.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Other
el: Άλλο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
