Prehome (1.0.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Other
bo: གཞན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
