Prehome (1.0.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Other
es: Otro(s)

en: Changed
es: Modificado

en: View mode
es: Modo de vista

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
