Prehome (1.0.2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Authored by
pt: Criado por

en: Other
pt: Outro

en: Changed
pt: Alterado

en: View mode
pt: Modo de visualização

en: Show for the listed pages
pt: Mostrar para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Esconder para as páginas listadas

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
