Prehome (1.0.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Other
sq: Tjetër
