Prehome (1.0.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Other
jv: Liyané
