Prehome (1.0.3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Text
ne: अक्षर

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
