Prehome (1.0.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
