Prehome (1.0.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Text
ur: متن

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
