Prehome (1.0.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Other
ast: Otru
