Prehome (1.0.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Other
da: Anden

en: Changed
da: Ændret

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
