Prehome (1.0.4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Other
ja: その他

en: Changed
ja: 変更済

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
