Prehome (1.0.4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Other
lv: Citi

en: Changed
lv: Labots

en: View mode
lv: Skata režīms
