Prehome (1.0.5) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Text
fa: متن

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Other
fa: ساير

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: View mode
fa: نحوه نمایش
