Prehome (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
