Prehome (2.0.5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Other
be: Іншыя

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: View mode
be: Лад выгляду
