Prehome (2.0.5) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Text
fr: Texte

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Other
fr: Autre

en: Changed
fr: Modifié

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
