Prehome (2.0.5) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Other
he: אחר

en: Changed
he: השתנה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: View mode
he: מצב תצוגה
