Prehome (2.0.5) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Other
hr: Ostalo

en: - Select -
hr: - Odaberi -
