Prehome (2.0.5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: - Select -
is: - Velja -
