Prehome (2.0.5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Other
kk: Басқа
