Prehome (2.0.5) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Text
ru: Текст

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Other
ru: Другое

en: Changed
ru: Изменение

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Modal title
ru: Заголовок модального окна
