Prehome (2.0.5) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Text
vi: Văn bản

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
