Prehome (2.0.6) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Other
az: Digər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: - Select -
az: - Seçin -

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Show for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün göstərin

en: Hide for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün gizlədin
