Prehome (2.0.6) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Other
eo: Alia

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
