Prehome (2.0.6) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Other
ku: هیتر

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
