Prehome (2.0.6) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон
