Prehome (2.0.6) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor
