Prehome (2.0.6) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Other
sv: Övriga

en: Changed
sv: Ändrad

en: - Select -
sv: - Välj -

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
