Prehome (2.0.6) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Other
th: อื่นๆ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
