Prehome (2.0.6) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Other
tr: Diğer

en: Changed
tr: Değişti

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
