Prehome (2.0.7) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
