Prehome (2.0.7) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Authored by
ar: بواسطة

en: Other
ar: آخر

en: Changed
ar: تم التغير

en: - Select -
ar: - اختر -

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Show for the listed pages
ar: عرض للصفحات المدرجة

en: Hide for the listed pages
ar: إخفاء للصفحات المدرجة
