Prehome (2.0.7) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Other
bg: Други
