Prehome (2.0.7) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Other
ca: Altres

en: Changed
ca: Canviat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
