Prehome (2.0.7) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Other
fi: Muu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta
