Prehome (2.0.7) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Other
lt: Kiti

en: Changed
lt: Pakeista

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
