Prehome (2.0.7) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Delete
ms: Padam

en: Edit
ms: Sunting

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Other
ms: Lain-lain

en: - Select -
ms: - Pilih -
