Prehome (2.0.7) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Other
my: အခြား

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
