Prehome (2.0.7) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Other
nl: Andere

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
